onderscheidingen
2019
26 nov 2019Nominatie, Longlist Social Awards,
Frame Awards 2020
FLY Forbo NY
2de plaats, Forbo, Petteflet
Nominatie, shortlist 'interior designer of the year'
Dezeen Awards 2019
Nominatie, longlist 'interior, house interior'
Dezeen Awards 2019
Nominatie, shortlist 'Achitecture, Residential rebirth project'
Dezeen Awards 2019
Bis Architectuurwedstrijd, sharing, G-LAB
Laureaat
2018
Wedstrijd "Buitenaanleg Jongerensite, Het Entrepot"
Laureaat, T.Callebaut i.s.m. ZAmpone architectuur
2017
Wedstrijd "Architectenpool Papenhof Mechelen"
Laureaat, T. Callebaut i.s.m. U/Define architects
Wedstrijd "Ontwerp plan en beheer kinderperken begraafplaats Ruggeveld"
Laureaat, T.Callebaut i.s.m. Andy Malengier
Wedstrijd "studie herbestemming site Jeruzalem te Brugge"
Selectie, T. Callebaut i.s.m. ZAmpone architectuur en Gemeengoed
2016
Wedstrijd 'Masterplan Basisschool Sint-Albertusschool en Sint-Jozefschool Sint-Agatha-Berchem"
Laureaat, T. Callebaut i.s.m. architectuuratelier Dertien 12
Wedstrijd "Herbestemming Sint-Jan-Baptist kerk Anzegem - een nieuw dorpshart"
Selectie, T. Callebaut i.s.m. architectuuratelier Dertien 12
Wedstrijd "Kunstintegratie voor Woonzorgcentra Weldebrouc"
Laureaat, T. Callebaut i.s.m. Jan De Wachter
2014
Wedstrijd 'Verbouwing crèche naar buitenschoolse opvang' voor Kinderopvang Mariawende
2de plaats
2013
Ontwerp nieuw kinderdagverblijf "Ons tuintje", Brugge
Nominatie, i.s.m. Corinne Coffyn, architect
2012
Beperkte wedstrijd inrichting bibliotheek Hogeschool KATHO Tielt
Laureaat, T. Callebaut, C. Tirry en S. Wittevrongel
Nominatie 'prijs bouwmeester 2012', Brussel, Vlaams Bouwmeester
nominatie, Kapel van de Ontluiking
2011
Vierjaarlijkse Prijs voor Architectuur van de provincie West-Vlaanderen
Laureaat met Gemeenschapscentrum Avelgem
2009
Belgische prijs voor architectuur en energie
Nominatie met Gemeenschapscentrum Avelgem
Mies Van Der Rohe Award
Nominatie met Gemeenschapscentrum Avelgem
2006
OO10 van de Vlaamse Bouwmeester verbouwing van de Eperon d’Or tot borstel- en schoenenmuseum, Izegem
Selectie, T. Callebaut i.s.m. Jonas Desmyter en Arnaud Algoet
OO09 van de Vlaamse Bouwmeester voor schuilhuisjes voor landelijke omgeving, Heuvelland
Laureaat, T. Callebaut i.s.m. Jonas Desmyter, Hugo Vanneste en Stefaan Onraet
OO09 van de Vlaamse Bouwmeester voor verbouwing VDAB-kantoren, Antwerpen
Selectie, T. Callebaut i.s.m. Jonas Desmyter en Arnaud Algoet
2005
OO10 van de Vlaamse Bouwmeester voor uitbreiding cultureel centrum, Heist-op-den-Berg
Selectie, T. Callebaut i.s.m. Jonas Desmyter, Hugo Vanneste en Stefaan Onraet
2004
Ford Grants 2004, categorie cultureel erfgoed
Laureaat met het Yot-project in de Magdalenakerk
2002
Beperkte prijsvraag nieuw op te richten gemeenschapscentrum te Avelgem voor provincie West-Vlaanderen
Laureaat, T. Callebaut i.s.m. Jonas Desmyter, Alexander Dierendonck en Stefaan Onraet
2001
Openbare wedstrijd Huis Claeys Bouuaert te Mariakerke voor stad Gent
Laureaat, T. Callebaut i.s.m. Jan Goderis
1998
Europese aanbesteding inrichting museologisch centrum De Nachtegaal, De Panne
Nominatie, T. Callebaut i.s.m. W. Cornillie en Y. Derwéduwé
Beperkte prijsvraag van wedstrijd tentoonstelling Magisch Marokko voor Koninklijk Museum voor Midden-Afrik, Tervuren
Laureaat, T. Callebaut i.s.m. W. Cornillie